Metin2 - Knight Online PvP Serverlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 - Knight Online PvP Serverlar Paylaşım Platformu ..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri

YazarMesaj
typhacking

typhacking

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri Empty
MesajKonu: Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri   Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri EmptyCuma Ara. 25, 2009 9:10 pm

Evet arkadaşlar size bi pvp vercem süper bir şey. Özellikleri:
1. Kraliyet zırhı falan 0 yang!!
2. Zehir kılıcı falan +9 0 yang!!
3. Sandıklar 0 yang!!(azrail sandıgıda dahil)
4. Gm yakından ilgilendiği için istediginiz zaman 1 trlyon para veriyor
5.Oyuna başladıgınızda Gm den beni lvl atlat diyin 65 yapıyor.
6. 30 lvl at veriyor
7. 1 lvlken gmye söyleyin skilleriniz hepsini p. yapıyor. Ve eklim gm genellikle mavilerde ama sarılar en güçlüsü 3 kişiler fakat ben ordayım ve en güçlü benim
Evet arkadaşlar bunlar bazıları mesela gm ye diyin bana ejderha donuşum küresi wersene direk veriyor ve ejderhaya donuşuyorsunuz ben buna şaitim.
Oyun Hamachili.Siteye geççek fakat fazla kişi olmadıgından gerek görmüyor.
Evet fazla uzatmadan hamachi iplerini veriyorum:

KlytonMt2 // KlytonMt2-2 // KlytonMt2-3 // KlytonMt2-4 // KlytonMt2-5 // KlytonMt2-6 // ortakpwp // hepsinin şifresi : 123 üyelik adresi : 5.164.16.251

Evet gelelim linklere:
Tr yama Çince yama ve SetGuildMark hatasını içine koydum buyrun link:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://pvpgames.forumdizini.com

Mükemmel bir pvp Klyton hemde Türk pvpsi!!!! Ayrıca: SetGuildMark hatası + Honkong hatası çözümleri
1 sayfadaki 1 sayfası